מי עמי בפייסבוק      
   הוסף למועדפים  צור קשר  מפת האתר   
 
כניסת חברים
שם משתמש ( מספר טלפון )
סיסמא
 
עפרה הר-טל 
 


עפרה שלנו נולדה וגדלה במי עמי. ילדה ג'ינג'ית עם שתי צמות ארוכות וחיוך שובב. ילדה סקרנית מאוד, שואלת שאלות, חוקרת ומתנסה.כשבגרה, נתגלה בה כשרון אומנותי ניכר – ציור, איור, פיסול ועוד. עבודות אומנות רבות נעשו על ידה והוצנעו ואנחנו נחשפנו לרובן רק לאחר מותה.
עפרה אגרה ידע בכל תחום: ספרים, עיתונים, תנ"ך, מילונים, אנציקלופדיות, וידיעונים -  כל מה שהכיל אותיות היה ראוי לקריאה והעמקה.
היא אהבה והתמוגגה בצחוק רם וגדול מתוכניות הומור וסאטירה בטלוויזיה, צחוק שתמיד הדביק את אלה ששהו סביבה, צחוק שאליו אנחנו מתגעגעים כל כך.
כבר בילדותה גילתה רגישות גבוהה לסביבה, וגדלה להיות אדם אכפתי שדואג ותורם מעצמו לחברה. במיוחד בלט כשרונה בגישתה המיוחדת ואהבתה לילדים.סמוך לגיוסה הצטרפה עפרה לגרעין "ינשוף". חבריה לגרעין היו לה למשפחה שניה, איתם חלקה שותפות של דרך חיים מתנועת הנוער לגרעין נחל ולחיים משותפים של תרומה לקהילה.בשנת השירות הכירה עפרה את אהבת חייה – יוחאי, שליווה אותה בחמש השנים האחרונות. יחד תכננו וחלמו לבנות בית משותף, חלום שנקטע במותה.שנה לפני מותה התגלתה אצל עפרה מחלת הסרטן שבה נלחמה בעצמה ובאומץ רב. המלחמה והאמונה שלה נתנו כוחות ותקווה לכולנו, אך טעות מרה אחת של רופאים הביאה למותה.
ימים אחדים לפני שנפטרה, עפרה הורדמה וחוברה למכונת הנשמה. דקות ספורות לפני שנרדמה היא ביקשה מאיתנו: "אל תתיאשו. תחכו לי".

                                                                  משפחת הר-טל
לצפייה בסרט שהוקרן באזכרה - סרט לזכרה
הסרט הוכן ונערך על ידי סיגל פוקס

 
 
 הוסף נושא 
כולם מוזמנים לכתוב את שעל לבם10/12/2006 10:45 -
נושא : כולם מוזמנים לכתוב את שעל לבם
-

הוסף תגובה חדשה        הדפסה        שליחה לחבר/ה        לתצוגת הודעה        
1
 
   מי עמי - © כל הזכויות שמורות    מי עמי  -  אתר האינטרנט  -  מפת האתר  -  רשימת דוא"ל  -  רשימת טלפונים  -  צור קשר