מי עמי בפייסבוק      
   הוסף למועדפים  צור קשר  מפת האתר   
 
כניסת חברים
שם משתמש ( מספר טלפון )
סיסמא
 
טל - מענבל 
 

טל,
חודש עבר, חודש אחד שנראה כמו נצח.
לפני חודש ויומיים, נפגשנו בחתונה- אני, אתה וכל החבר'ה. כולנו היינו מאושרים אחרי תקופה ארוכה של עצב שליווה אותנו מאז אותו קיץ ארור.
צחקנו,השתכרנו, רקדנו- היה לנו כל כך טוב באותם רגעים. מי היה מאמין שבשנייה הכול יכול להתהפך. באותו יום שבת הייתי בדרך לחולון כשהודיעו לי שאתה נעדר. החלטתי להגיע לחולון וניסיתי לשמור על אופטימיות, להגיד שאולי זאת טעות וליאת סתם הייתה היסטרית, ושיובל יתקשר ויגיד שזו טעות ושזה לא אתה. המשכתי לנסות להתקשר אליך באותן שעות, סירבתי להאמין.
חזרתי למושב באותו ערב, כשתחושה כבדה מלווה אותי. כשנכנסתי אליך הביתה, אז הבנתי שזה לא חלום, שהסיוט חוזר על עצמו בשנית.
המחשבות שעוברות אלי מאז אותו ערב שבת הן על הגורל האיום הזה. לאבד שני חברים בתקופה כל כך קצרה. מישהו מנסה לבדוק כמה עוד אוכל לשאת- אז לא עוד, לא אוכל לשאת עוד כאב כזה.
היית לי כמו אח, היינו שני חברים הכי טובים. בנינו מחנות על העצים יחד, אפינו עוגיות יחד, הבערנו מדורות, ראינו טלוויזיה, רבנו- כמו ששני אחים רבים. הבית שלך היה הבית השני שלי, והבית שלי- היה שלך. לינדה ורלף, קרן ודנית- חשובים לי כמו שהמשפחה שלי חשובה לי- כולנו משפחה, וכולנו משפחה שחסר בה מה שאיחד אותה יחד.
טל- לא תזכה לראות את גלעד הולך- הפסדת את הצעדים הראשונים שלו- אני מבטיחה לנסות להיות לו מה שאתה היית צריך להיות. לא נזכה לשבת יחד בבית החדש של דנית ויובל- שאני הרגשתי שאני צריכה לעזור בתהליך העברת הבית- כי אתה לא היית שם לעזור, לא אזכה לעזרה ממך בחיפוש אחר טיול קליל לשבת, וממי אקח מפה כשאצא לדרך? עצוב לי על כל הדברים שלא תזכה בהם, עצוב לי שלא תיקח עוד חלק בחיים שלי.
טל, כשהלכת- היה זה ביום שהיית עם אנשים שאהובים עליך ושאתה אהוב עליהם. נהרגת כשעשית משהו שאתה אוהב, והיית במקום טוב- וכל מה שעשית היה מתוך בחירה- גם אם לא היית מודע לכך שזו בחירה מסוכנת. על כך יש בי מעט נחמה- לא נהרגת במלחמה מטופשת, ולא בתאונה, לא ממחלה, לא מזקנה. היית שמח- והיה לך טוב באותו היום.


אני מבטיחה שאשמור על המשפחה שלך, המשפחה שלי. מבטיחה שאשמור על החברים שלך, על ליאת- עד שלא יהיה להם עוד צורך בכך. הם עכשיו חברים שלי.
בתמורה אני מבקשת, מתחננת- אנא שמור עלי, עלינו- מלמעלה. ביחד עם יניב תקימו צוות משמר שתפקידו להגן עלינו ולא לתת לנו להצטרף אליכם. מספיק קשה לכולנו, לא ניתן לגורל להתעלל בנו עוד. מקווה שטוב לך שם, שאתה ויניב צוחקים שם, מאושרים, בלי דאגות.
לנצח תהיה החבר הכי טוב שלי, לנצח.

אוהבת, מתגעגעת, עצובה

ענבלחזרה

 
   מי עמי - © כל הזכויות שמורות    מי עמי  -  אתר האינטרנט  -  מפת האתר  -  רשימת דוא"ל  -  רשימת טלפונים  -  צור קשר