מי עמי בפייסבוק      
   הוסף למועדפים  צור קשר  מפת האתר   
 
כניסת חברים
שם משתמש ( מספר טלפון )
סיסמא
 
יניב - מגיא 
 
יניב , או פינקי כפי שנהגתי לכנות אותך, אני מקווה שאתה שומע אותי שם למעלה ורוצה לקוות שגם בשעותיך האחרונות, במלחמה בלבנון, מסתתר בתוך השיח, נזכרת בתקופה הנהדרת אותה העברנו יחד ואולי חיוך עלה על פניך. הייתי רוצה להודות לך על התקופה הנפלאה שלי אתך ולהזכיר לך מעט מהחוויות המשותפות שלנו.
לפני גיוסי לצבא, יותם ואני התחלנו בתוכנית כושר לקראת גיבוש מטכ"ל/שלד"ג. אתה שרצית להתקבל לעבודה כמאבטח בנתב"ג, הצטרפת אלינו. מידי יום היינו רצים בכל מזג אוויר, גשם, ברד וקור אימים כי שום דבר לא מנע ממך להוציא אותנו לריצה. תמיד דאגת שבחזרה בהגיענו למגורי החיילים נהיה בשקט "כי נועה ישנה". תמיד היית רציני, משקיען, לא מוותר לעצמך על שום כפיפת בטן ומבצע הכל בדיוק כמו שתכננת בתוכנית הכושר. אפילו את משקאות הסויה שהכנת, שתית באותו דיוק מופתי. התמדת בסדרת אימונים שוחקת אך הגעת לרמה אותה רצית. לימדת אותי לקחת כל דבר בחיים בכל הרצינות, אמרת שכדי להצליח, צריך להשקיע.
בקיץ אשתקד עבדנו יחד תקופה בגד"ש. לעולם לא אשכח את הימים והלילות של גלילת הטפטוף. סיפרת לי רבות על התוכניות שלך לטיול הגדול, ואני הקשבתי וחלמתי על זמני שפעם יגיע,  בתום השירות הצבאי שלי. בימי השמש החמים, דאגת להשתזף היטב, העיקר להיות שחום ולא רק אדום בפנים. וכך הזמן עבר לו, עונת הגד"ש הסתיימה ובמרץ התגייסתי. חודש לאחר מכן, טסת לדרום אמריקה מצוייד בכרטיס פתוח לשנה. אני, כמו כל האחרים, האמנתי שלא תעביר שנה בחו"ל, שהגעגועים יחזירו אותך, אך מודה, טעיתי בגדול ואני שמח על כך. מספר ימים לפני חזרתך לארץ, שלחת לי במייל, כמו לחברים נוספים את השיר MY WAY. מיד חשבתי לצרוב לך דיסק עם השיר כדי שנוכל להשמיעו לך כבר ברכב, בהגיעך לשדה התעופה. כשהשיר נוגן לראשונה, פתאום השתתקו כולם והקשיבו למילים. באותו רגע הציפה אותי תחושה מעורבת של גאווה שהנה, סיימת שנה תמימה בחו"ל והגשמת את החלום עליו דיברנו באותם לילות לבנים בעמק יזרעאל. יחד עם זאת, נולד בתוכי רצון עז לנסוע לטייל ולראות עולם, כמוך. כן פינקי, עשית הכל בדרך שלך, בדיוק כפי שמסופר בשיר, והראית לכולנו שהבטחות צריך לקיים... בשדה התעופה, פגשתי לראשונה את שני המקסימה אותה הכרת בטיול, והייתה לאהבה גדולה שלך ושל כולנו.
תדע יניב – כמו שתמיד הייתי בן בית אצלכם וחלק ממשפחת שיינברום – אני נשבע להיות כזה לעולם – לשמור על הוריך, סרג'יו ומירטה, ועל אחיך טל וחברתך שני. אמשיך לקפוץ לקפה ולארוחת שישי שניה, מאוחרת, בדיוק כמו שנהגתי עד היום – ואתה, תפקידך לשמור עלי מלמעלה.        אוהב אותך תמיד
גיא

חזרה
 
   מי עמי - © כל הזכויות שמורות    מי עמי  -  אתר האינטרנט  -  מפת האתר  -  רשימת דוא"ל  -  רשימת טלפונים  -  צור קשר